Nejčastější otázky

(Kliknutím na otázku zobrazíte odpověď)

Co znamená s NP či Bez NP?

Poplastované pletivo může být buď s NP (s napínacím drátem - drát je v pletivu již zapleten) a nebo bez NP (bez napínacího drátu - je potřeba ho k pletivu dokoupit). Napínací drát slouží k napnutí pletiva v horní a spodní části (u vyšších pletiv i v části střední). Obě varianty jsou velice prodávané.

Je lepší koupit s NP nebo bez?

Může se zdát, že pletivo s NP je snazší na montáž, ale v praxi to bývá spíše naopak. Pletivo s již zapleteným napínacím drátem se totiž hůře vypíná, jelikož je zatížené váhou pletiva. Což v případě pletiva bez NP nehrozí, jelikož u něj se pletivo přichycuje k napínacímu drátu až po té, co je uchycený na sloupcích a vypnutý. Nicméně, ani v jednom případě neuděláte chybu.

Je montáž pletiva obtížná?

Není. Pouze stačí dodržet pár kroků. Ty lze nalézt v našem návodu, který je ke stažení vpravo dole na vašem monitoru (zelené tlačítko).

Jaká výška pletiva se nejvíce prodává?

Nejprodávanější poplastované pletivo - 150 cm (jak s NP, tak bez NP). Je to zlatá střední cesta.

Kam dál?

Nenašli jste mezi výše uvedenými otázkami tu vaší?

Máte již ohledně poplastovaného
pletiva jasno?

Nejprodávanější druhy poplastovaného pletiva

Poplastované pletivo Výšky 150 cm

Výška 150cm s NP

Poplastované pletivo Síla drátu: 2,5mm, velikost ok: 50x50mm, PVC; zelené Nakoupit lze pouze v baleních po 15 či 25 metrech.
Od: 45,- vč. DPH

Výška 150 cm s NP

Poplastované pletivo Síla drátu: 2,5mm, velikost ok: 50x50mm, PVC; zelené Nakoupit lze pouze v baleních po 15 či 25 metrech.
Od: 55,- vč. DPH
Poplastované pletivo bez NP a výškou 160 cm

Výška 160 cm bez ND

Poplastované pletivo Síla drátu: 2,5mm, velikost ok: 60x60mm, PVC; zelené. Nakoupit lze pouze v baleních po 15 či 25 metrech.
Od: 51,- vč. DPH